Proelium


Share | 
 

 Modyfikacje do broni - do poprawy

Go down 
AutorWiadomość
Kami
Dziecko Cienia
Kami

Liczba postów : 63

PisanieTemat: Modyfikacje do broni - do poprawy   Pon Gru 25, 2017 6:12 pm

Modyfikacje Broni

Dawniej, użytkownicy broni palnej zmuszeni byli do korzystania z mechanicznych przyrządów celowniczych i mniej lub bardziej wygodnych łożysk broni, które nie zawsze gwarantowały pewny chwyt. W czasach obenych takie problemy są już dawno za nami, a to wszystko dzięki nowoczesnym, magnetycznym szynom montażowym "Gravity". Wojsko wyposażyło w szyny Gravity każdą broń w arsenale, pozwalając żołnierzom na łatwą personalizację swojej broni, tak by odpowiadała potrzebom poszczególnych jednostek i sprostała każdemu zadaniu.

1. Pistolety i Rewolwery
Broń krótka posiada szyny na pokrywie zamka, zaraz nad rękojeścią, gdzie można zamontować celownik Docter, idealnie nadający się do szybkiego celowania. Na końcu lufy, pod spodem, można zamontować latarkę lub celownik laserowy. Wiązka lasera ułatwia celowanie na krótkie dystanse i w trudnych warunkach.

2. Broń długa
Karabiny wyborowe i broń automatyczna zazwyczaj jest oszynowana, gdzie się tylko da. Szyna na celownik, szyna na łożu z prawej, lewej, góry i dołu. Powoduje to, że taką broń można dowolnie personalizować. Od celowników, przez chwyty, aż po granatniki i dwójnogi.


a) Szyna na celownik:
- ACOG. Celownik na średni i daleki dystans. Posiada przybliżenie i podświetlany wskaźnik. Można zamontować Doctera, aby broń była też efektywna na krótki dystans. Można używać go w nocy.
- Celownik holograficzny, kolimator otwarty, zamknięty. To celowniki wykorzystujące podświetlany celownik i brak przybliżenia. Przyśpieszają celowanie, można je wykorzystać w nocy, w sam raz na krótki i średni dystans.
- Celownik optyczny. Prościej mówiąc luneta. Posiada znaczne przybliżenie, wykorzystywana tylko na daleki dystans. Wszystkie nowoczesne modele wyposażone są we flashkillera, który eliminuje efekty refleksów słonecznych i błysków.

b) Szyna dolna:
- Podlufowa śrutówka. Ni mniej ni więcej. Mała strzelba, z pojemnością wynoszącą 4 pociski, w tym jeden w komorze zamkowej. Doskonałe do wywalania drzwi i przykrych niespodzianek.
- Granatnik. Nieduży rozmiar, duża siła ognia. Wymaga przeładowania przy każdym strzale, ale posyła śmiercionośny pocisk nawet na kilkadziesiąt metrów. Jest wyposażony w rozkładany celownik.
- Dwójnóg. Służy do stabilizacji broni na murku lub w postawie leżącej. Idealny do zarówno precyzyjnych strzałów, jak i ognia ciągłego.
- Uchwyt pionowy i skośny. Poprawiają stabilność broni podczas strzału, dobór zależy od  preferencji.

c) Reszta:
- Celownik laserowy.
- Latarka.
- Tłumik. Zmienia brzmienie strzału na dźwięk, który łatwiej zignorować niż zwyczajne wystrzały.
- Magazynek bębenkowy. Posiada od 50 do 100 naboi. Obowiązkowe dla ludzi z "ciężkim palcem".


3. Ilość szyn w poszczególnych broniach:

- Apyr. Góra, dół.
- Nagan. Góra, dół.
- Szerszeń. Góra, dół (tylko chwyt pionowy lub skośny, dwójnóg), boki, brak możliwości podpięcia magazynka bębenkowego.
- Zefir. Góra, dół (tylko chwyt pionowy lub skośny, dwójnóg), boki.
- As. Góra, dół, boki.
- Młot. Góra, dół. (tylko chwyt pionowy lub skośny, dwójnóg), boki.
- Falcon. Dwójnóg (zamiast trójnogu) i laser.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Modyfikacje do broni - do poprawy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Proelium  :: Archiwum Bety-
Skocz do: