Bang, bang! I shot you down~!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

NPC

avatar


Liczba postów : 8
Zobacz profil autora

PisanieTemat: Bang, bang! I shot you down~!   Pon Wrz 04, 2017 12:01 am


Nazwa: Soczewki багрянец (Szkarłat)
Opis:Specjalnie zaprojektowane soczewki przez Alekseya Vitsina dla jego córki - Katii. Zdawałoby się, że w tak drobnej rzeczy jak soczewka nie da się ukryć technologii. Cóż, nic bardziej mylnego, gdy do gry wchodzi nanotechnologia i utalentowany naukowiec-inżynier. Soczewki te nie są jedynie dekoracją, chociaż niezaprzeczalnie również nią są. Większość funkcji Szkarłatu jest kontrolowana poprzez smartwatch Icon, lecz nie wszystkie - podstawowe są nadal kierowane wzrokiem. Same soczewki są tylko narzędziem, do którego potrzeba specjalnej aplikacji na Ikonę. Do czego zatem służą te soczewki? Do łatwiejszej pracy jako architekt. Mogą mierzyć wszystko co użytkownik zobaczy - odległość do celu, szerokość szyny, długość narysowanej linii i tak dalej. W dodatku na widziany obraz można nakładać kształty figur geometrycznych np. zwykła linia służy zazwyczaj jako linijka, by narysować coś prosto lub sprawdzić czy coś jest prosto. Soczewki dodatkowo mają tryb rozszerzonej rzeczywistości, która sprawia, że możemy umieścić "obiekt" w naszym polu widzenia i będzie on przestrzenny oraz przymocowany do punktu, w którym został położony. Bez pomocy smartwatcha można w ten sposób stawiać jedynie proste linie, które mają służyć pomocniczo jako poziomica. Jeżeli jednak skorzysta się z Ikony, to dochodzi funkcja postawienia skomplikowanego obiektu w dowolnej skali, jeżeli został on wcześniej zeskanowany. Skan to kolejna funkcja soczewek. Soczewki zaczynają emitować światło, które bada widziany przedmiot. Należy go obejrzeć dokładnie z każdej stron, aby skan został zrobiony prawidłowo. Następnie wystarczy poprawić zeskanowany obiekt na smartwatchu i gotowe! Zostaje zapisany do pamięci zegarka. Wtedy poprzez funkcję aplikacji połączonej z soczewkami można ustawić obiekt w naszym polu widzenia, powiększyć go według skali albo pomniejszyć i zaczepić w punkcie ustalonym za pomocą namierzania radiowego w smartwatchu. Wtedy możemy spokojnie oglądać zeskanowany przedmiot jakby był w rzeczywistości. Funkcja ta służy Katii do skanowania makiet i "stawiania" ich w miejscu, w którym ma powstać budynek, by sprawdzić jak będzie się prezentował. Oczywiście zeskanowane obiekty nie są kolorowe, a jednolite barwą, którą można wybrać. Jak widać - technologia sprytna, jednak nie ukrywa w sobie tak wiele funkcji, jak proteza oczu "CAT". Mimo wszystko jako dodatkowe funkcje został dodany czterokrotny zoom, który bez smartwatcha ma funkcję podwójnego i poczwórnego powiększenia. Na zegarku można określić inne wartości poprzez suwak od zera procent do czterystu. Zoom działa jedynie w prawej soczewce. Za to obie soczewki mogą zmieniać swój odcień, który również ustawia się na smartwatchu - od bordo do jasnej czerwieni.
Mechanika: Czas skanowania obiektu ustala MG. Makiety i obiekty nie większe niż piłka lekarska zazwyczaj są skanowane przez jedną pełną turę, w której obiekt jest oglądany ze wszystkich stron. Przy skanowaniu nalezy być skupionym i robić to powoli. Zbliżenie może działać jedynie jedną pełną turę niezależnie od powiększenia. Po turze przerwy znów można go użyć. Obiekty ustawione w rozszerzonej rzeczywistości mogą stać tam dwie tury, a później znikają i funkcja jest nieaktywna przez trzy tury.
Przegląd techniczny co: Co trzy fabuły należy ładować soczewki w specjalnym pudełeczku-ładowarce. Co pół roku użytkowania fabularnego przegląd techniczny. Oczy trzeba regularnie nawilżać, aby nie uszkodzić ani technologii, ani własnego wzroku.Oh, it's you.


Ostatnio zmieniony przez Katia dnia Pon Wrz 04, 2017 10:03 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down


avatar


Liczba postów : 287
Zobacz profil autora

PisanieTemat: Re: Bang, bang! I shot you down~!   Pon Wrz 04, 2017 9:41 pm

Dodaj tylko, że co trzy fabuły musisz je ładować w specjalnym pojemniku przez kilka godzin.

A tak to wszystko spoko, poprawisz i przenoszę.

EDIT

AkceptPowrót do góry Go down
 
Bang, bang! I shot you down~!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Proelium  :: Offtop :: Zaakceptowane-
Skocz do: