Powieść

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Złom-monter | Pająk

avatar


Liczba postów : 10
Zobacz profil autora

PisanieTemat: Powieść   Pią Mar 23, 2018 7:57 pm

Nazwa: Powieść
Typ: Narkotyk
Forma: Niewielkie kartridże
Sposób aplikacji: Poprzez aplikator zwany Biblioteką.
Cechy fizyczne: Niewielkie, czarne pudełeczko z logo i krótkim opisem zapisanego seansu.
Efekty: W środku opakowania znajduje się silny narkotyk odurzający, zapis treści do odtwarzenia i konfiguracja całego seansu. Powieść pozwala na przeżycie dowolnej historii w niej zapisanej od prostych wycieczek w fantastyczny, sztuczny świat, po długie, erotyczne przygody z pięknymi kobietami. Użytkownik, obezwłaniony substancją, wchodzi w trans podczas którego stymulowane są wszystkie jego zmysły. Pozwala to na przeżycie zapisanych scenariuszy zupełnie tak, jak gdyby wydarzyły się na prawdę. Podczas seansu osoba poddana działaniu Powieści jest kompletnie obezwładniona.
Wytwarzanie: Powieść wytwarza jedynie firma Mestre Empire Incorporated. Receptura stworzenia całego katridża jest zazdrośnie strzeżona i nawet pracownicy znają tylko jej niewielkie skrawki. Jest to jedyna część zestawu Biblioteki, której nie da się podrobić.

Nazwa: Destylat
Typ: Narkotyk
Forma: Gęsty płyn barwy stali lub pastylki.
Sposób aplikacji: Doustnie, dożylnie lub przez inhalację.
Cechy fizyczne: Metaliczny i jednocześnie bardzo ostry w smaku.
Efekty: Bardzo mocny psychodelik. Wprowadza w stan otumanienia, jednocześnie stymulując zmysły. Użytkownik traci siłę by panować nad własnym ciałem, a jego umysł zaczyna halucynować, bazując przede wszystkim na bodźcach, które do niego dochodzą. Człowiek w stanie upojenia destylatem nie jest w stanie komunikować się z ludźmi, a zamiast tego wszystko, co do niego się mówi wyobraża sobie jako prawdziwe. W ten sposób samą mową można kontrolować to, jak widzi świat. Narkotyk należy przyjmować i podawać bardzo ostrożnie, jako że przedawkowanie może skutkować uduszeniem się lub zatrzymaniem akcji serca. Trwa przy tym bardzo krótko, właśnie z racji dawkowania. Dlatego trzeba go przyjować w formie bardzo powoli rozpuszczających się tabletek, lub stałej inhalacji. Destylat jest kluczową częścią Powieści i jest często wykorzystywany przez Partię podczas poprawiania zachowania więźnia. Warto bowiem zaznaczyć, że użytkownik pamięta każdą chwilę spędzoną z Destylatem.
Wytwarzanie: Receptura na Destylat jest dość dobrze znana ogółowi chemików Rule. Sprzęt potrzebny do utworzenia narkotyku jednak posiadają tylko nieliczni przede wszystkim z racji tego że Mestre Empire bardzo dba o swe tajemnice handlowe. Partia także pilnuje by taka maszyneria nie wpadła w niepowołane ręce.
Powrót do góry Go down


avatar


Liczba postów : 287
Zobacz profil autora

PisanieTemat: Re: Powieść   Nie Mar 25, 2018 7:03 pm

Akcept.Powrót do góry Go down
 
Powieść
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Proelium  :: Offtop :: Zaakceptowane-
Skocz do: