Proelium


Share | 
 

 AR-2R

Go down 
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: AR-2R   Czw Mar 01, 2018 7:24 pm

Imię: AR-2R
Płeć: Samiec (wnioskując po głosie)
Rasa: Robot
Wiek: 7 miesięcy
Grupa: Robot
Ranga: Zaginiony
Miejsce zamieszkania: Rule
Wygląd: AR-2R to robot, którego budowa ciała wzorowana jest na owczarku niemieckim. Jego sylwetka jest prostokątna, mocna i harmonijna. Grzbiet ma prosty z wysokim, wyraźnym kłębem oraz pojemną klatkę piersiową z dobrze wykształconym przedpiersiem. Zad długi i mocny, lekko opadający, zwieńczony krótkim ogonem. Szyja pozbawiona podgardla, jak u żywych osobników. Jego ceramiczne cielsko pokryte jest kamuflażem uniwersalnym (tak zwanym multi-terrain pattern), a w dodatku ubrany jest w specjalną kamizelkę pozwalającą mu przenosić amunicję i akcesoria do broni. Jej dodatkową funkcją jest siatka, która stanowi bazę pod kamuflaż typu Ghille. Na głowie brakuje pysku, zamiast tego znajdują się na niej zaawansowane systemu czujników, obiektywów, receptory smaku i węchu, oraz latarka. Wewnątrz składa się z metalowego szkieletu i podzespołów, ale na zewnątrz posiada ceramiczną powłokę, która chroni go przed wykryciem w podczerwieni.
Charakter: Chaotyczny Dobry
Historia: Równie ciekawa co krótka.
Dodatkowe: Chciałbym zostać krawcem, ale brakuje mi slotów umiejętności
Atut: Uniki
Umiejętności:
- Broń palna, pistolety maszynowe – zamontowany na plecach szybkostrzelny PM służy robotowi do siania gradem kul i tworzenia chaosu w celu taktycznego odwrotu.
- Skradanie się – specjalne, wyciszone poduszki łap tworzą kroki AR-2R niesłyszalymi, idealnie zgrana aparatura nie zgrzyta ani nie wydaje niechcianych dźwięków.
- Maskowanie – zdolność wykorzystania otoczenia do kamuflażu. Szczególnie przydatne z systemem Ghille
- Tropienie – moduł tropiący to analiza śladów, podążanie za zapachem, zbieranie informacji z otoczenia i analiza w rdzeniu.
- (Psi) parkour – zdolność do błyskawicznego pokonywania przeszkód, wślizgów, odbić od ściany, wdrapywania się.

Technologie: (mogą ulec zmianie)
- Pistolet Maszynowy
- Moduł tropiący
- Moduł maskowania
- Moduł przetrwania
Słabości:
- “Nie skrzywdzę pana!” Mimo, że nie jest już ślepo posłuszny Panu, nie zrobi nic co może bezpośrednio wyrządzić mu krzywdę.
- Trudny w naprawie. Bardzo dokładne spasowanie i wodoszczelność sprawiają, że naprawa tej jednostki wymaga specjalistycznych narzędzi i nie może zostać przeprowadzona polowo.
- Brak rozwiniętego aparatu mowy. Posiada jedynie dźwięki typowe dla psa i komunikaty potrzebne do współpracy ze snajperem lub traperem.

Statystki:
- Siła D
- Szybkość C
- Wytrzymałość C
- Percepcja B
- Intelekt C

Rozliczenia PD:
Powrót do góry Go down
 
AR-2R
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Proelium  :: Offtop :: Archiwum-
Skocz do: