Proelium


Share | 
 

 Sieć

Go down 
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Sieć   Czw Wrz 21, 2017 8:25 am


Sieć poszukuje rekrutów do służby w imię Partii!

Sieć jest organizacją wywiadowczą, która zajmuje się utrzymaniem bezpieczeństwa wewnętrznego w Rule według standardów partyjnych. W praktyce sprowadza się to do zwalczania opozycji, tłumienia jakichkolwiek przejawów buntu czy tropienia i likwidowania planów przewrotów politycznych. Pająki, bo tak nazywani są członkowie tej organizacji, mają za zadanie zapewnić spokój Partii od politycznych przeciwników czy wywrotowców. Oczywiście pojęcie zapewnianie bezpieczeństwa wewnętrznego obejmuje również typowe dla stróżów prawa obowiązki, jak zwalczanie przestępczości zorganizowanej czy eliminowanie groźnych dla społeczeństwa jednostek próbujących prowadzić w Rule zamaskowane, spokojne życie. Do tych zagrożeń należą przede wszystkim obce rasy, które są w stanie skutecznie wtopić się w ludzkie społeczeństwo: Runy, Elektrony, Szamani itp.
Od członków Web wymagane jest bezwzględne posłuszeństwo wobec Dowódcy, a ponad nim Ministrowi Sił Zbrojnych oraz Ministrowi Edukacji i Propagandy. Odmówienie wykonania rozkazu to oznaka nielojalności wobec Wielkiego Brata co w Sieci równoznaczne jest z wydaleniem z oddziału. W najgorszym przypadku można zostać posądzonym o zdradę stanu, co jest karane z całą surowością.

Korzyści:
- Sieć to swego rodzaju elita. Nie są to tylko najlepsi żołnierze i strzelcy, lecz również eksperci od przesłuchań, tropienia, infiltracji i technologii. Wsparcie tak potężnych współpracowników w Rule i całym Mondo Emerso może okazać się bardzo przydatne;
- Organizacja ma dostęp do najnowszych technologii wojskowych i użytkowych w Rule. Chociaż ich wykorzystanie często wymaga autoryzacji, to najbardziej zaufani członkowie Web mogą swobodnie omijać ten wymóg;
- Związany z powyższym jest dostęp do materiałów potrzebnych przy tworzeniu własnych, innowacyjnych technologii (w granicach rozsądku).

Wymagania:
- Od wszystkich Pająków wymagana jest bezwzględna lojalność i sumienne wykonywanie rozkazów. Aby w pełni identyfikować się z organizacją trzeba podążać drogą wyznaczoną ideałami Partii. Zazwyczaj szybko wychodzi na jaw, gdy ktoś wstąpił do organizacji tylko ze względu na osobiste cele i nie utożsamia się z jej przeznaczeniem.
- Wstąpienie w szeregi Sieci zupełnie anonimowych jednostek wymaga misji rekrutacyjnej, która sprawdzi nie tylko umiejętności kandydata, lecz również przetestuje jego oddanie sprawie (fabularne wstąpienie do organizacji).
Powrót do góry Go down
 
Sieć
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Proelium  :: Offtop :: Archiwum-
Skocz do: