Proelium


Share | 
 

 Dreppaherr

Go down 
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Dreppaherr   Sro Wrz 06, 2017 7:39 pm


Nazwa: Dreppaherr
Wygląd: Broń drzewcowa w formie naginaty. Broń ta jest jedną spójną całością, wykutą z księżycowego obsydianu. Z tym że drzewiec oprawiono skórą, pod którą ukryte są runy zapisane w niezidentyfikowanym  języku. Żeleziec jest jednosieczny i długi na 50 cm, natomiast drzewiec ma długość 130 cm.
Historia: Podobno artefakt ten stworzono w Mrocznych Wiekach. Zrobiła to pewna Nocnica, która z nieznanych powodów dokonała rzezi na swych pobratymcach. Po wyczerpującej walce zebrała wszystkie noże trupów, aby stworzyć z nich wytrzymałą broń, pamiątkę. Wykuła więc broń w formie która jej najbardziej odpowiadała i wyryła na niej runy w nieznanym języku, które miały być imionami poległych w rzezi Cieni. Przez następne lata broń służyła swemu twórcy, który ozdabiał ją kolejnymi imionami poległych. Znaki te zyskały moc dopiero gdy Nocnica, której ciało już w całości pokryły blizny po cięciach, wyryła własne imię, tuż przed tym jak popełniła samobójstwo. Po broni oznaczonej tysiącem imion przepadł ślad.
Mechanika: Moc artefaktu aktywuje się tnąc swe, lub cudze ciało. Broń przekazuje swemu użytkownikowi siłę zaklętych w runach imion - +1 do wybranej statystyki fizycznej.
Czas trwania / Ilość użyć: 2 tury działania, 3 tury odnowienia.
Wytwórca: Nieznany
Powrót do góry Go down
Admin

Admin

Liczba postów : 292

PisanieTemat: Re: Dreppaherr   Czw Wrz 07, 2017 7:27 pm

Po rozmowie na pw wyrzucam do archiwum.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Dreppaherr
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Proelium  :: Offtop :: Archiwum-
Skocz do: