Poszukuję i oferuję!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

NPC

Liczba postów : 8
Zobacz profil autora

PisanieTemat: Poszukuję i oferuję!   Wto Wrz 05, 2017 12:00 am

Ave!
No to tak... poszukuję kilku osób, aby powiązać je fabularnie z Katią. Wszelkie informacje o mojej postaci znajdziecie w KP, a jeżeli czegoś nie ma, to wystarczy napisać i wyjaśnię lub dogadamy się. Jeżeli długość mojej KP kogoś odrzuca, to zapewne długość postów również będzie. Nie męczmy się ze sobą. I tyle słowem wstępu - przejdźmy do konkretów.

Poszukuję... ochroniarza!
A przynajmniej kogoś w tym stylu. Nie chodzi mi o śledzenie Katii krok w krok, bo na terenach Rule raczej jest bezpieczna. Pomimo pełnionej pozycji. No, czasami mogą się pokazać razem, a fabularnie byłoby, że sporadycznie ochroniarz gdzieś z ukrycia mniejszego lub większego obserwuje Katię. Chodzi mi jednak o ochroniarza, który wyruszyłby z Katią poza tereny Rule przykładowo - do Alphy lub Bety. Kogoś, kto zwyczajnie dbałby o jej bezpieczeństwo podczas takich wypadów. Co do moich wymogów, to tylko chcę, by ochroniarz miał doświadczenie (lub talent/potencjał) i, oczywiście, był normalnym mieszkańcem Rule. Reszta nie ma znaczenia. Co oferuję? Ze strony fabularnej, to oczywiście porządne zarobki. Katia jako Naczelny Architekt ma sporo kasy do rozdysponowania. Dodatkowo oczywiście wysoka pozycja ma swoje plusy, bo poprzez Katię można mieć dostęp do innych ważnych osób - naukowców, inżynierów, dowódców i tak dalej. Więc Katia mogłaby wstawić się za daną osobą w razie czego. Ogólnie plusów znajomości z doradczynią Wielkiego Brata raczej nie muszę aż tak szczegółowo podawać. Każdy wie jakie są mniej-więcej.
Co do spraw innych, to zapewniam odpis raz na 48h. Czasami częściej, a czasami rzadziej, ale zazwyczaj w tym czasie się mieszczę. Posty raczej piszę długie i dużo w nich wewnętrznych rozkmin postaci.
No, to tyle. Miejsc jest dwa
Miejsca: 1/2
Status: Aktualne!

Oferuję...
- Katię jako znajomą ze szkoły/studiów.
- Katię jako architekt, bo w dalszym ciągu zajmuje się prywatnymi projektami, a nie tylko Partii.
- Katię jako kogoś innego, kto nie wpadł mi do głowy, ale może właśnie Ty masz jakiś pomysł jaką mogą mieć relację. Jestem otwarty na wszelkie propozycje, chociaż z góry uprzedzam - to nie znaczy, że wszystko zaakceptuję. No, ale można się ze mną dogadać na luzie, bo całkiem lajtowy ze mnie gość.

Kontakt:
- Można dorwać mnie na czacie dosyć często...
- ...albo na discordzie, bo zaglądam tam regularnie.
- Mam też GG: 1032197.
- No i zawsze jest też PW.

Okej, to siemaneczko, jołeczki, Ave!

PS Można też pisać też w tym temacie. Zapomniałem o tym. <3

Oh, it's you.

Ostatnio zmieniony przez Katia dnia Nie Paź 22, 2017 4:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

Złom-monter | Naukowiec

Liczba postów : 11
Zobacz profil autora

PisanieTemat: Re: Poszukuję i oferuję!   Sob Paź 21, 2017 7:12 pm

Wysłałem PW
Powrót do góry Go down

Poszukuję i oferuję!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1