Błędy na forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Liczba postów : 185
Zobacz profil autora

PisanieTemat: Błędy na forum   Wto Sie 22, 2017 10:38 am

Temat powstał, by graczy, którzy dostrzegą nieścisłości i błędy (literówki, interpunkcyjne, wygaszone grafiki etc.) mogli zwrócić na nie uwagę Administracji. Za pomoc w udoskonalaniu forum dziękuję.

Kod:
[b]Błąd:[/b]
[b]Link do niego:[/b]

Iskra - Odpowiedzialna za ogarnianie MG, eventów, ogólnie rozgrywki związanej z fabułą i relacjami postaci.
Kamiru - Odpowiedzialny za ogarnianie WT i ogólnie części mechanicznej forum.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Błędy na forum   Czw Sie 24, 2017 2:00 am

Błąd: Nie działają odnośniki do spisów organizacji, ras, rang oraz innych spisów. Także w wzorze postaci brakuje statystyki Mocy. W dziale statysytk link, który ma prowadzić do tabelki prowadzi do strony "Wybrany przez ciebie post lub temat nie istnieje."
Link do niego: -klik- -klik-
Powrót do góry Go down

Zobacz profil autora

PisanieTemat: Re: Błędy na forum   Czw Sie 24, 2017 2:27 am

Em... Nie żeby coś. " Beta ruszy niedługo! No, przynajmniej w tym roku. "

Plus, oficjalne otwarcie forum jest I września. Więc póki co nie ma sensu pokazywać błędów - bo forum nadal powstaje.

Ale i tak dziękuję za uwagę.

Iskra - Odpowiedzialna za ogarnianie MG, eventów, ogólnie rozgrywki związanej z fabułą i relacjami postaci.

Powrót do góry Go down

Liczba postów : 2
Zobacz profil autora

PisanieTemat: Re: Błędy na forum   Pią Sie 25, 2017 5:09 pm

Ja wrzucę, bo gdyż ponieważ nie wiem z czego to się ma. Tutaj o http://proelium.forumpolish.com/t123-punkty-doswiadczenia jest napisane o 5 statystykach - siła, szybkość, wytrzymałość, percepcja, intelekt

GDZIE tak na prawdę jest ich 6 ... o tutaj ---> http://proelium.forumpolish.com/t124-statystyki na końcu, bo dodatkowo, prócz wyżej wymienionych istnieje MOC. Nie wiem czy to tylko przypadek, czy ja się doszukuję, w KP również brakuje pola "moc"
Powrót do góry Go down

Zobacz profil autora

PisanieTemat: Re: Błędy na forum   Pią Sie 25, 2017 6:31 pm

Admin napisał:
Em... Nie żeby coś. " Beta ruszy niedługo! No, przynajmniej w tym roku. "

Plus, oficjalne otwarcie forum jest I września. Więc póki co nie ma sensu pokazywać błędów - bo forum nadal powstaje.

Ale i tak dziękuję za uwagę.

Statystyka moc zostanie dodana do PD. Tak samo, jak dodane zostaną jeszcze inne rzeczy, które czekają w kolejce do zaistnienia na forum. Proszę o odrobinę cierpliwości - nie dlatego nie można robić jeszcze KP, bo takie jest moje widzimisię, a dlatego, że nie wszystkie tematy są już gotowe.

PS

Czy autor postu przeczytał dwa poprzednie posty w tym temacie? Dotyczą po części tego samego zagadnienia, a odpowiedź w ciągu paru dni się nie zmieniła.

Ale ponownie dziękuję za celne, choć póki co zbędne, spostrzeżenia.

Powrót do góry Go down

Liczba postów : 8
Zobacz profil autora

PisanieTemat: Re: Błędy na forum   Nie Paź 15, 2017 6:15 pm

Przepraszam za obcesową uwagę, bo w sumie co mnie wasze forum, ale bardzo mnie boli ta informacja w kompendium:
"Dzięki tym barwnikom nie tylko wyglądają niczym żywe dzieła sztuki, ale też, co ważniejsze, przeprowadzają fotosyntezę. Proces ten nie dostarcza jednak tyle energii, co oddychanie tlenowe,"

Fotosynteza nie służy zdobywaniu energii (tylko asymilacji węgla mineralnego), rośliny oddychają tlenowo. Tak samo, jak my. Można by napisać o tej rasie, że ze względu na naturalny dla roślin mega powolny metabolizm wyglądają jak wiecznie schorowani ludzie!

Już mnie nie ma, sorry : p
Powrót do góry Go down

Zobacz profil autora

PisanieTemat: Re: Błędy na forum   Pon Paź 16, 2017 12:25 pm

Chciałabym zaznaczyć, że to nie jest forum naukowe i prawdopodobnie gdyby przyszło mi tutaj tłumaczyć obie fazy fotosyntezy, a przy tym zniszczyć światopogląd niektórych, że w nocy rośliny jednak oddychają tlenowo, to byłoby o wiele trudniej i bardziej naukowo i nikomu nie chciałoby się tego przyswajać. To już szukanie dziury w całym. Myślę, że błąd nie boli, a po prostu szczęśliwie się napatoczył.

Ale skoro już czepiamy się szczegółów, to:
- Fotosynteza dostarcza tlenu do komórki, a tylko jego niewielka część jest wykorzystywana do oddychania tlenowego przeprowadzanego przez rośliny (inaczej nie mielibyśmy go w atmosferze), przez co jeżeli porównać bilans energetyczny takiej roślinki, a takiego ptaka mamy kolosalną różnicę, a jak już wcześniej mówiłam rośliny kojarzą się z fotosyntezą, a zwierzęta z oddychaniem tlenowym.
- Fotosynteza nie dostarcza węgla mineralnego, a nieorganicznego, wszak rośliny nie asymilują czyste C, a CO2, jeżeli oczywiście nie jestem w błędzie.

PS: Konto wymiana bannerami nie służy do takich postów

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Błędy na forum   

Powrót do góry Go down

Błędy na forum
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowe funkcje forum
» Regulamin forum
» Lista zajętych osób do avatarów